Kierunki

Artystyczna Alternatywa

Artystyczna Alternatywa proponuje obecnie trzy kierunki studiów. Wysoki poziom nauczania sprawia, że każdy student ma szansę zdobyć nie tylko wiedzę teoretyczną, ale również umiejętności praktyczne. Zajęcia prowadzone są przez wyspecjalizowaną oraz doświadczoną kadrę. Autorskie programy nauczania znakomicie przygotowują do pracy w zawodzie stylisty, wizażysty, czy też makijażysty. To prawdziwy strzał w dziesiątkę dla tych, którzy pragną podnieść poziom swoich kompetencji, a także rozwinąć swoją karierę.

Kreowanie wizerunku

Studia Kreowanie Wizerunku to fantastyczna propozycja dla osób kreatywnych, które posiadają wyczucie stylu oraz nieco artystyczną duszę. Po zakończeniu nauki można pracować w zawodzie m.in. stylisty, doradcy zakupowego, wizażysty. Wielu osobom udało się wziąć udział w ciekawych projektach telewizyjnych, czy też teatralnych. Możliwości jest wiele, a więc wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Opisywany kierunek z pewnością spełni oczekiwania tych, którzy lubią modę pod wszelką postacią. Kontakt z prawdziwymi ekspertami oraz osobistościami pozwala lepiej poznać obowiązujące trendy. Najlepsi kreatorzy wizerunku mają znaczący wpływ na to, jak kształtuje się ta branża. Ważne jest to, aby wykazać się otwartym umysłem oraz chęcią do eksperymentowania. Wszystko po to, aby znaleźć dziedzinę odpowiednią dla siebie. Studia na kierunku Kreowanie Wizerunku obejmują m.in. zasady budowania wizerunku, podstawy autoprezentacji, strategię długofalowej współpracy z klientem.

Wizaż i stylizacja

Studia wizażu to świetna opcja dla miłośników makijażu. Na tym kierunku można również poznać podstawy stylizacji oraz kreowania wizerunku. Student może dowiedzieć się wielu cennych informacji na temat doboru elementów stylizacji, czy też fryzur. Na warsztatach pokazywane są m.in. proste upięcia. Wizażysta powinien w sposób kompleksowy przygotować swojego klienta np. do sesji zdjęciowej. Jest to osoba, która dba o wizerunek w sposób kompleksowy. Na uwagę zasługuje fakt, że omawiany kierunek pozwala zagłębić się w makijażu fotograficznym, telewizyjnym, czy też strukturalnym. Poruszane są również techniki malowania ciała. Wizaż i stylizacja to kierunek, który daje wiele perspektyw. Z pewnością spełni on oczekiwania tych, którzy marzą o pracy w branży modowej, fotograficznej, czy też telewizyjnej.

Wizaż klasyczny

Wizaż klasyczny to kierunek, który cieszy się wielką popularnością. Jest on chętnie wybierany przez osoby, które planują założenie własnej działalności gospodarczej. Absolwent tego kierunku może również współpracować przy wielu interesujących projektach. Studia makijażu to gruntowna wiedza z zakresu m.in. oczyszczania twarzy, zasad demakijażu, makijażu dziennego, makijażu wieczorowego, makijażu ślubnego, technik malowania ust. Na wykładach poruszane są zagadnienia dotyczące pracy stylisty, doboru odpowiednich kosmetyków, najnowszych trendów w makijażu. Na uwagę zasługuje fakt, że studenci mają do dyspozycji nowoczesne pracownie, gdzie znajdują się produkty renomowanych marek

Partnerzy

Zostań partnerem!
Stwórzmy coś kreatywnego razem
Zostań partnerem >