Świąteczne SOS prezentowe Artystycznej

Wiemy doskonale, że prezenty świąteczne to rzecz, która spędza sen z powiek niejednemu z nas. Jako, że Święta mamy już za pasem, a galerie handlowe pękają w szwach od biegających po nich w popłochu ludzi przychodzimy z pomocą z naszym pomysłem na prezent – który nie tylko ucieszy obdarowaną osobę, ale przede wszystkim oszczędzi Wam stres związany z około świąteczną wrzawą ?

Ten pomysł to nic innego jak VOUCHER na wybrany przez Was kurs makijażu lub stylizacji – jest to opcja o tyle uniwersalna, że ucieszy się z niej zarówno zagorzały fan i weteran makijażu czy wizażysta, jak również Wasza mama, siostra czy dziewczyna, która dzięki takiemu prezentowi będzie mogła swój makijaż codzienny doprowadzić do perfekcji podczas indywidualnej lekcji makijażu.

Voucher możecie zakupić w dwóch opcjach – na wskazany przez Was kurs lub też na określoną kwotę – wtedy osoba obdarowana może wybrać sama, jaki kurs makijażu, a może kurs stylizacji ją interesuje. Voucher jest ważny 6 miesięcy od daty zakupu.

Za takim prezentem jeszcze bardziej przemawia fakt, że kalendarz kursowy na rok 2020 kryje w sobie masę ekscytujących spotkań i inspirujących osób, już w styczniu czekają nas m.in.: Kurs makijażu BRIDAL GLOW z Sylwią Wąsik, Kurs makijażu wieczorowego z Moniką Masiną, Kurs makijażu z użyciem pigmentów z Anshu – Anną Podrazą, kolejna edycja Tygodniowej Szkoły Makijażu i wiele innych – po więcej informacji zapraszamy do naszej zakładki KURSY