Kursy

Kursy autorskie

Nowatorskie kursy stworzone specjalnie przez naszych specjalistów, oparte na aktualnych trendach makijażowych.Prowadzone przez najwybitniejsze osoby w branży MAKE-UP and BEAUTY.Dzięki nim Twoja oferta usług makijażowych będzie najatrakcyjniejsza na rynku.

Kursy makijażu

Podstawowe kursy makijażu zapewnią Ci wmiejętności przydatne w życiu codziennym, makijaż dzienny, wieczorowy czy biznesowy nie będą stanowić problemu. Sprostasz wymaganiom klientek poszukujących fachowegowsparcia na codzień.

Makijaże ślubne

Oferta makijaży ślubnych dostosowana jest do aktualnych trendów mody ślubnej. Poznane umiejętności wykorzystasz przy pracy z panną młodą, panem młodym jak i podczas wieczorów panieńskicj.

Kursy stylizacji

Planujesz rozpocząć karierę stylistki, ale nie wiesz od czego zacząć? Kursy stylizacji przygotują Cię do pracy jako personal shoper czy do stylizacji sesji zdjęciowych.Poznasz jak wielką rolę w stylizacjach odgrywają dodatki czy odpowiedni dobór kolorystyczny.

Kursy Rzeszów

Osoby biorące udział otrzymają zestaw kosmetyków o wartości 150zł (w kursie Makijaż Ślubny zestaw otrzymają osoby zapisane tylko na pokaz i praktykę)

Partnerzy

Zostań partnerem!
Stwórzmy coś kreatywnego razem
Zostań partnerem >