Premiera naszego nowego projektu, czyli kurs stylizacji brwi

Z dumą i radością przedstawiamy Wam kolejną nowość w naszej ofercie – specjalistyczne szkolenie poświęcone wyłącznie stylizacji brwi. Kurs prowadzi Klaudia Kita – Mistrzyni Polski w kategorii Stylizacja Brwi w 2020 roku i Wicemistrzyni Polski w 2019 roku.

Dlaczego kurs stylizacji brwi?
Brwi to w ostatnim czasie jeden z najbardziej gorących tematów w branży kosmetycznej. Kiedyś pomijane, dziś to jeden z najważniejszych elementów w makijażu twarzy. Wizażyści gwiazd regularnie przedstawiają swoje propozycje na najmodniejsze brwi sezonu, a na TokToku i Instagramie roi się od filmików prezentujących jak malować brwi. Brwi ultracienkie czy ich przeciwieństwo feathered brows? A może precyzyjnie wyprofilowany łuk brwiowy, który sprawi, że oczy wydają się większe, a powieki wyglądają jak uniesione? Propozycji jest bardzo dużo. Producenci kosmetyków, podążając za trendem, wprowadzają kolejne nowości pielęgnacyjne do brwi. W drogeriach jest mnóstwo odżywek do brwi, olejków z witaminami, żeli, pomad, cieni, rozświetlaczy do brwi i dziesiątki różnego rodzaju pędzli i szczoteczek do brwi. Nic dziwnego. Bo przecież to właśnie brwi w dużej mierze podkreślają oczy i decydują o wyrazie twarzy. Zaniedbane lub nieodpowiednio dostosowane do kształtu twarzy i koloru oczu z pewnością nie dodają uroku. Dlatego także i my odpowiadamy na ten trend wprowadzając nowe szkolenie dedykowane brwiom i ich stylizacji.

Co w programie kursu stylizacji brwi?
Przede wszystkim chcemy, żeby po skończeniu szkolenia jego uczestnicy/ uczestniczki mogli doradzić swoim klientom jaki kształt i kolor brwi będzie najbardziej odpowiedni do owalu ich twarzy, czy typu urody. Program naszego kursu stylizacji brwi obejmuje m.in. kształt i geometrię brwi oraz dobór i sposoby aplikacji henny pudrowej. Prezentujemy trendy i techniki. Jak zawsze u nas – jest teoria i bardzo dużo praktyki. Zapewniamy produkty do stylizacji brwi, w tym hennę pudrową BrowXenna i wszystkie niezbędne akcesoria. Każdy z uczestników/ uczestniczek wykona stylizacje brwi pod czujnym okiem Klaudii, a także będzie mógł skorzystać z indywidualnych konsultacji z prowadzącą. Kurs stylizacji brwi jest jednodniowy, kończy się egzaminem, a kursanci/ kursantki otrzymują dyplom ukończenia szkolenia.

Dla kogo jest kurs stylizacji brwi?
Szkolenie adresujemy zarówno dla osób całkowicie początkujących, jak i tych które chcą wprowadzić nowości do swojego warsztatu kosmetycznego. Pamiętajcie, żeby po skończeniu kursu być z nami w kontakcie. Chcemy być cały czas częścią Waszej kariery i widzieć jak się rozwijacie!

UWAGA! Nowy adres dla siedziby głównej w Krakowie - ul. Karmelicka 50, 31-128 Kraków. Serdecznie zapraszamy!
Zamknij