Ewelina ZychWykładowca, Makeup artist

„Każda kobieta jest piękna, tylko to piękno trzeba umieć wydobyć” – to zasada, którą kieruje się w swojej pracy Ewelina Zych, jedna z najzdolniejszych wizażystek w Polsce.

Ewelina Zych należy do tych szczęśliwych osób, którym udało się w życiu połączyć pasję z pracą zawodową. Od kilkunastu lat zajmuje się wizażem i fotografią. Połączenie tych dwóch pasji pozwala jej na utrwalanie piękna i wyrażanie poczucia estetyki.

Specjalizuje się w makijażu ślubnym oraz makijażu do sesji zdjęciowych (prywatnych i komercyjnych). Lubi bawić się kolorami i ich odcieniami, nie boi się nimi eksperymentować. Efektem tego są przepiękne, niepowtarzalne stylizacje. To prawdziwe dzieła sztuki w dziedzinie wizażu.

Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestnikami kursów i warsztatów organizowanych przez szkoły wizażu na terenie całej Polski. Kursy i szkolenia prowadzi wg programu autorskiego uwzględniającego najnowsze trendy wizażu.

Przez uczestników szkoleń ceniona jest za profesjonalizm, łatwość nawiązywania kontaktów oraz indywidualne podejście do kursantów. Uczestników swoich warsztatów motywuje do poznawania wiedzy mniej lub bardziej tajemnej związanej z wykonaniem perfekcyjnego makijażu.

Na stałe Ewelina Zych współpracuje z krakowską szkołą Artystyczne Alternatywy. Prowadzi także indywidualne lekcje makijażu w swoim studio w Sosnowcu. Chętnie uczestniczy w pokazach organizowanych przez znane marki kosmetyczne.

Pasja i zaangażowanie zaowocowały wieloma sukcesami zawodowymi w świecie wizażu i stylizacji:
• dwukrotnie była finalistką konkursu Artysta Roku magazynu Make-up Trendy (2014,2015),
• dwukrotnie zdobyła tytuł 2-vice Mistrzyni Polski w makijażu profesjonalnym.

Opublikowała kilkanaście artykułów w czasopismach branżowych Makeup Trendy, Emakeupownia.

Największym sukcesem wizażystki jest opracowanie dla marki Ibra Makeup Pallete by Ewelina Zych (premiera wrzesień 2019). To zestaw starannie dobranych 9 cieni do powiek. Dzięki nim można wykonać oryginalny makijaż dzienny i wieczorowy. Kolor czarny, dwa odcienie brązu, cappuccino oraz dwa jasne odcienie pozwalają na piękne wymodelowanie oka. Do wykończenia makijażu można użyć jednego z trzech cieni brokatowych.

Dzięki dobremu napigmentowaniu i łatwemu rozprowadzaniu na powiece bardzo szybko zyskały uznanie zarówno profesjonalistów, jak i kobiet, które chcą samodzielnie wykonać efektowny makijaż do pracy lub na romantyczny wieczór. Początki współpracy z marką Ibra są bardzo obiecujące, więc można spodziewać się realizacji kolejnych projektów.

UWAGA! Nowy adres dla siedziby głównej w Krakowie - ul. Karmelicka 50, 31-128 Kraków. Serdecznie zapraszamy!
Zamknij