Tak było na szkoleniu z Marzeną Tarasiewicz

Bezapelacyjna mistrzyni makijaży ślubnych kolejny raz odwiedziła Kraków i Artystyczną Alternatywę. Właścicielka prestiżowego salonu sukien ślubnych oraz studia urody – Marzena Tarasiewicz. Swoją energią wypełniła najmniejsze zakątki szkoły, dzięki czemu kursantki czuły się u nas jak w domu. Dzięki uprzejmości marki Clavier  dziewczyny otrzymały torby prezentowe, które znalazły swoje zastosowanie w trakcie pracy nad umiejętnościami. Podczas szkolenia Marzena przedstawiła swoje autorskie techniki makijażu, pięknego rozświetlania skóry, metody aplikacji pigmentów, perfekcyjnego przyciemniania kącika i nadawania mu trójwymiarowości, kolorowej linii wodnej, tak modnej w tym sezonie, oraz w końcu objętościowego klejenia rzęs, który zwieńczył cały makijaż. Marzena zdradziła również kursantkom jak kompleksowo zadbać i zatroszczyć się o niesamowicie wymagającego klienta – jakim jest Panna Młoda – nie tylko pod względem pielęgnacji, makijażu, ale również swego rodzaju komfortu psychicznego, w często tak stresujących dla Panien Młodych dniu. 

Nasza modelka – Gabrysia Dudek – o anielskim spojrzeniu przepięknie nosiła i prezentowała dzieło sztuki, które zmalowała na niej Marzena. O uczesanie zadbała słynna już Uczesanki, a suknia ślubna z wcześniej wspomnianego już salonu naszej gwiazdy – LA.LILA, wspaniale dopełniła ten lekki, a zarazem zdefiniowany look. 

Szkolenie było kolejną okazją do zaprezentowania Kursantkom naszej nowej sali szkoleniowej: indywidualne stanowiska z oświetleniem to więcej miejsca do pracy i komfort. Jak zawsze zadbaliśmy o najlepszy set kosmetyków dzięki czemu dziewczyny w pełni mogły ćwiczyć umiejętności. Przed każdym szkoleniem konsultujemy się prowadzącą, by mieć pewność, że niczego niezbędnego nie zabraknie w naszych zbiorach! Dbamy, by każda z Was miała wszystkie produkty do pracy dzięki Wy możecie skoncentrować się na malowaniu. Cieszy, że w naszych kosmetykach odkrywacie perełki, które później nabywacie do swoich kufrów 🙂

W naszej galerii zdjęć możecie oczywiście zobaczyć piękną pracę Marzeny Tarasiewicz, a także backstage i zdjęcia makijaży wykonanych przez nasze kursantki. Kto nie był, może tylko żałować, ale chodzą słuchy, że na wiosnę Mistrzyni makijaży ślubnych zawita znowu w nasze progi. Wypatrujcie z zaciekawieniem nowych wieści na stronie!

 

UWAGA! Nowy adres dla siedziby głównej w Krakowie - ul. Karmelicka 50, 31-128 Kraków. Serdecznie zapraszamy!
Zamknij