Relacja z kursu z Iryną Soroką i kolejny termin szkolenia :)

Kolejny raz mieliśmy ogromną przyjemność gościć prawdziwą mistrzynię makijażu – Irynę Sorokę! To co się działo na pokazie to prawdziwy kosmos! Bogaty wachlarz kolorystyczny, różne formuły – cienie w kremie, kolorowe eyelinery i pigmenty zaowocowały przepiękną pracą, która zapierała dech w piersiach kursantek. Oko naszej wspaniałej modelki wyglądało jak połączenie galaktyki z benzyną – wspaniała feeria barw! Technika pracy Iryny uznawana jest jako jedna z najtrudniejszych w dziedzinie makijażu, dlatego jako szkoła jesteśmy ogromnie dumni z naszych kursantów, którzy poradzili sobie rewelacyjnie! W szczególności chcielibyśmy wspomnieć o najmłodszym z uczestników szkolenia w historii szkoły – 11letnim Franku, który z wielką starannością odwzorowywał technikę mistrzyni. Kursantki, a także sama Iryna była zszokowana i zachwycona sposobem pracy młodocianego wizażysty. Gratulujemy Frankowi z całego serca zawziętości w spełnianiu swoich marzeń i ogromnej pasji! 

 

Całe szkolenie zwieńczyła sesja zdjęciowa, która odbyła się w szkolnym studio. Dzięki temu, nasi kursanci zostali posiadaczami profesjonalnie wykonanych zdjęć, które odwzorowują ogromny nakład pracy włożony w wykonanie makijaży. Zresztą zobaczcie sami, w załączonej galerii, co niesamowitego działo się podczas kursu!

Dobre wieści dla wszystkich, którzy chcą uczyć się od Iryny, bo kolejna szansa już 10 grudnia w Krakowie. Tak jak ostatnio kurs zakończy się sesją zdjęciową 🙂

UWAGA! Nowy adres dla siedziby głównej w Krakowie - ul. Karmelicka 50, 31-128 Kraków. Serdecznie zapraszamy!
Zamknij