Nowy NABÓR! Wszystko co musisz o nim wiedzieć :)

Jeśli marzysz o pracy w zawodzie makijażysty bądź stylisty to zapewne wiesz, że trwa nabór do szkoły rocznej w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa! 🙂 Już teraz możesz zarezerwować miejsce i zacząć naukę od października 2024.

Obawiasz się, że nie masz doświadczenia zawodowego, a proces rekrutacji będzie skomplikowany? Niepotrzebnie! W Artystycznej uczymy od podstaw, nie wymagamy wiedzy branżowej ani portfolia. Jedyne czego potrzebujesz to pasja i chęć do intensywnej nauki, bo kurs roczny na kierunkach: Wizaż Klasyczny, Wizaż i Stylizacja, Kreowanie Wizerunku/Stylizacja to aż 440h zajęć w trybie dziennym oraz 320h w trybie zaocznym. Od rezerwacji miejsca dzielą Cię dwa proste kroki: wypełnienie formularza zgłoszeniowego online oraz opłacenie wpisowego, które teraz jest w promocyjnej cenie. Nie odkładaj decyzji ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

 

Dlaczego warto wybrać Artystyczną Alternatywę?

Uczymy wg autorskiego, stale udoskonalanego i dopasowywanego do wymagań rynku, programu. Dzięki temu masz pewność zdobywania wiedzy aktualnej, niezbędnej i przydatnej w codziennej pracy. Sami stale podnosimy swoje kwalifikacje-nasza kadra to uznani wykładowcy i czołowi praktycy. Stawiamy na jakość i ćwiczenia, dajemy Ci możliwość rozwoju oraz oferujemy wsparcie merytoryczne i techniczne na każdym etapie Twojej edukacji w Artystycznej Alternatywie. Nasz program jest różnorodny, by zapewnić Ci wszechstronność, poszerzenie horyzontów i umożliwić wyspecjalizowanie się w zakresie, który najbardziej Cię zainteresuje. Dajemy świetne perspektywy-dzięki dyplomowi zawodowemu oraz zaświadczeniu MEN masz pewność efektywnego wejścia na rynek pracy i rozpoczęcia pracy w wymarzonym zawodzie.

 

 Jak uczymy?

Nauka u nas jest komfortowa-nasza szkoła mieści się w Krakowie w samym centrum przy ulicy Karmelickiej 50. Doskonała lokalizacja oraz renoma sprawiają, że Artystyczną wybierają osoby z Polski i zza granicy. Kładziemy nacisk na solidne ugruntowanie wiedzy teoretycznej poparte licznymi zajęciami warsztatowymi. Każda technika i temat zostają solidnie przećwiczone i omówione. Naszym uczniom zapewniamy kosmetyki do pracy marek profesjonalnych, drogeryjnych i
selektywnych, artykuły umożliwiające higieniczną pracę, a także odpowiednie stanowiska.

Dużym atutem jest także dostępność na miejscu dużego studia fotograficznego umożliwiającego realizację najbardziej kreatywnej wizji. Współpracujemy z markami kosmetycznymi, czasopismami branżowymi, czołowymi przedstawicielami świata beauty i fashion co daje naszym Absolwentom łatwiejszy start do wymarzonej kariery.

Dołącz do nas już dziś i przekonaj się jak wiele zyskasz ucząc się w Artystycznej Alternatywie 🙂

UWAGA! Nowy adres dla siedziby głównej w Krakowie - ul. Karmelicka 50, 31-128 Kraków. Serdecznie zapraszamy!
Zamknij