Kurs makijażu ślubnego PRO z Bożeną Wilczyńską

Pierwszy w Artystycznej Alternatywie autorski kurs makijażu z Bożeną Wilczyńską. Dowiesz się jak wykreować perfekcyjny w każdym calu makijaż ślubny. Nauczysz się stosować baking, który gwarantuje wyjątkową trwałość oraz kreować makijaż oka techniką kredki.
Program nauczania
💄 Rozpoczniemy od szczegółowego omówienia makijażu próbnego, zapewniając kompleksowe zrozumienie wszystkich aspektów.
💄 Trwałość makijażu cery. Dowiedz się, jak perfekcyjnie wykonać makijaż cery, zapewniając, że utrzyma się do rana, podkreślając naturalne piękno.
💄 Techniki konturowania: mokro i sucho. Wprowadzimy do technik konturowania, zarówno na wilgotnej, jak i suchej skórze, dostosowując się do różnych potrzeb i typów skóry.
💄 Backing: tajemnica doskonałego efektu. Odkryj sztukę backingu – kluczową technikę w makijażu ślubnym, która zapewnia równomierny i długotrwały efekt.
💄 Modelowanie oka na kredce. Przyjrzymy się technice modelowania oka przy użyciu kredki, podkreślając wyrazistość spojrzenia, aby zachwycić każdy detal.
💄 Technika nakładania kępek. Ostatni, lecz nie mniej istotny, etap: naucz się profesjonalnej techniki nakładania kępek, dodając subtelność i elegancję.
Po pokazie część praktyczna, Kursantki wykonują makijaż na modelkach.
Możesz skorzystać z płatności odroczonej-zapłacisz dopiero za 90 dni
UWAGA! Nowy adres dla siedziby głównej w Krakowie - ul. Karmelicka 50, 31-128 Kraków. Serdecznie zapraszamy!
Zamknij