Konkurs z NYX Professional Makeup Polska: wyniki!

Jeśli myślicie, że w konkursie najtrudniejsze jest zgłoszenie, a potem niecierpliwe oczekiwanie na wyniki, to ewidentnie nigdy nie musiałyście żadnego rozstrzygnąć! 🙂 Makijażowych wyzwań organizujemy niewiele, a dziś już wiemy, że to duży błąd, bo kreatywności, wizażowego zacięcia, talentu i fantazyjności interpretacji jest w Was tak dużo, że te zasoby trzeba spożytkować 🙂 Dlatego już dzisiaj obiecujemy, że konkursów będzie więcej! Czas jednak na wyniki tego już zakończonego.

Razem z NYX Professional Makeup Polska chcieliśmy rzucić Wam wyzwanie, które połączy tematykę zimową, inspirację kolekcją Diamond&Ice no i oczywiście różowy akcent, bo to nasz flagowy kolor i każdy kto zna Artystyczną Alternatywę wie, że inaczej być nie mogło. Cieszymy się, że tak licznie chwyciłyście pędzle w dłonie i wykreowałyście prace na tak wysokim poziomie!

Wyłonić zwyciężczynie było bardzo, bardzo trudno. Wiele makijaży zarówno u nas jak i w ekipie NYXa wywołało ogromne WOW tak więc mamy nadzieję, że każda z uczestniczek jest z siebie dumna, bo zdecydowanie powinna! Wszystkie prace konkursowe znajdziecie na Instagramie pod hashtagiem #artystycznychallengenyxpm.

Ostatecznie wyłoniliśmy 4 zwycięskie kreacje makijażowe 🙂 Doceniliśmy precyzję, oddanie tematu, zaangażowanie twórcze i wszystkie wrażenia estetyczne jakie miałyśmy oglądając daną pracę.  Nie ma więc tradycyjnego podium, są za to oklaski dla czterech pierwszych miejsc, które NYX nagrodzi zestawami kosmetyków. Brawa!

@amanda.surowiec

@aleksmakeuplover

@makeupbywiksiak

@violetta_makeup94

Dodatkowe wyróżnienie od nas dla  @katarzynateper_makeup  którą za idealne oddanie klimatu Artystycznej nagradzamy upominkami kosmetycznymi 🙂

UWAGA! Nowy adres dla siedziby głównej w Krakowie - ul. Karmelicka 50, 31-128 Kraków. Serdecznie zapraszamy!
Zamknij