Jak rozpoczęliśmy rok szkolny i rozstrzygnięcie pierwszego konkursu :)

Za nami rozpoczęcie roku w różowych murach Artystycznej Alternatywy. Powitaliśmy kilka grup Uczennic i Uczniów, którzy podjęli odważną decyzję o przekuciu hobby w zawód i zdecydowali się pójść kreatywną i artystyczną ścieżką kariery!

Zdając sobie sprawę z tego, że ten rok będzie inny niż te dotychczas, szkoła zadbała o bezpieczeństwo naszych uczniów i kadry zaopatrując się we wszelkie środki ochrony umożliwiające spokojne prowadzenie zajęć. Na ścianach zawisły lampy UV wyposażone dodatkowo w specjalne oczyszczacze powietrza, płyn dezynfekcyjny leje się litrami, a przed wejściem do każdego skrzydła znajdują się maty dekontaminacyjne. Wszystko po to, aby zapewnić jak najwyższe standardy bezpieczeństwa dla uczniów, nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły. Stąd też pierwsze zajęcia odbyły się zaraz po rozpoczęciach roku! Dla uczniów Wizażu Klasycznego oraz Wizażu i Stylizacji wykłady zaowocowały w ogrom wiedzy teoretycznej, między innymi z zakresu materiałoznastwa. Brzmi poważnie, ale znajomość pędzli oraz akcesoriów i standardy ich użycia potrafią na starcie zaskoczyć niejednego! Dla uczniów Kreowania Wizerunku nasza Pani Dyrektor przygotowała wstęp do stylizacji. Drugi rok Wizażu i Stylizacji zaczął intensywnie – od zaliczenia na zajęciach z Makijażu XX-wieku. Jak widzicie nie próżnujemy i mimo pozornych przeciwności losu staramy się dać Wam tak dużo, jak tylko możemy! Wszystkie grupy dostały też krótki wykład o konieczności posiadania mediów społecznościowych do promowania swoich pierwszych kroków w świecie wizażu i mody. Temat poruszony został nie bez powodu, ponieważ na naszym instagramie pojawił się konkurs “Pierwsze zdjęcie w szkole”. Można było fotografować co się chce – siebie, swoje prace, charakterystyczne miejsca w szkole – tematyka była otwarta, byleby Artystyczna!

A teraz czas na rozstrzygnięcie! Postanowiliśmy nagrodzić prezentami kosmetycznymi wszystkie osoby, które wzięły udział w konkursie i spełniły wymogi uczestnictwa! 🙂 Dziękujemy Wam za odzew-super było zobaczyć #pierwszydzienwszkole waszymi oczami 🙂 Działajcie, a już niebawem kolejne konkursy z nagrodami.

Autorki zdjęć proszę o kontakt na maila ula@artystycznaalternatywa.pl celem odebrania nagrody 🙂

 

UWAGA! Nowy adres dla siedziby głównej w Krakowie - ul. Karmelicka 50, 31-128 Kraków. Serdecznie zapraszamy!
Zamknij