Indywidualna lekcja makijażu na własny użytek

Indywidualna lekcja makijażu na własny użytek

Niejednokrotnie zapominamy, że poprzez makijaż wyrażamy siebie – to, kim jesteśmy, jakimi jesteśmy. Makijaż reprezentuje nasze emocje i stosunek do otaczającego nas świata. Dobrze wykonany makijaż to nie tylko czytelny sygnał dla wszystkich wokół, lecz przede wszystkim dobre samopoczucie. Każda z Was ma do tego prawo - dlatego zapraszamy na nasz indywidualny kurs makijażu własnego, na którym opanujesz podstawowe techniki sztuki makijażu. Pomożemy Ci w ustaleniu, jakim typem urody jesteś – to podstawa do dalszych działań. Objaśnimy Ci świat makijażu i związanych z nim czynności i narzędzi. Nauczymy, w jaki sposób przemienić makijaż dzienny w wieczorowy, a także polecimy najodpowiedniejsze dla Ciebie produkty. Kurs przeznaczony jest dla osób chcących nauczyć się podstaw - teoretycznych jak i praktyczny – w zakresie tworzenia codziennego makijażu. Każdej uczestniczce kursu indywidualnie dobierzemy rodzaj makijażu, opowiemy o produktach, którymi można go wykonywać, a także przedstawimy techniki, które nie tylko sprawią, że makijaż będzie wyglądał idealnie, ale także ułatwią codzienną rutynę przed lustrem.

Program kursu

  • teoria barw oraz określanie typu urody
  • charakterystyka podstawowych kosmetyków i akcesoriów do makijażu dziennego
  • makijaż dzienny
  • korekcja kształtu twarzy, techniki modelowania oka
  • przekształcenie makijażu dziennego w wieczorowy - podkreślenie oka lub ust

Szczegółowe informacje dotyczące lekcji

Czas trwania: 3 godziny
Cena: 280 zł
Termin ustalimy indywidualnie - zostaw nam swój kontakt za pomocą formularza, skontaktujemy się z Tobą i uzgodnimy odpowiedni, dogodny dla Ciebie termin
Wybierz temat i poszerz program kursu o dodatkowe zagadnienia (możesz wybrać kilka):
Szacunkowy koszt indywidualnego szkolenia: Wybrałaś/eś świetne zestawienia - szacunkowy koszt indywidualnego szkolenia to 0 zł, szkolenie powinno potrwać 0 godzin lekcyjnych, po 0 spotkania.
Zostaw nam swoje dane i skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia się na indywidualne szkolenie.
Odpowiadamy na wiadomości do 48h

Partnerzy

Zostań partnerem!
Stwórzmy coś kreatywnego razem
Zostań partnerem >