Izabela FurlagaWykładowca, Makeup artist

Wizażem i kreowaniem wizerunku interesuję się od dawna, ale będąc absolwentką edytorstwa i komunikacji medialnej na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz studiów podyplomowych z psychologii biznesu w Krakowskiej Szkole Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego, nigdy nie powiedziałabym, że zostanę wizażystką. 
 
W latach 2011 – 2016 miałam okazję organizować różnego rodzaju kursy makijażu i eventy makijażowe, najpierw jako Manager Szkoły Policealnej Futura, później jako Specjalista ds. Marketingu w Centrum Nauki i Biznesu ŻAK w Krakowie. Wtedy też narodziła się wielka pasja, którą postanowiłam przekuć w zawód. W czerwcu 2017 roku zdobyłam tytuł wizażysty, kończąc Roczną Szkołę Makijażu ART MAKIJAŻ, gdzie później zostałam Wykładowcą. Wtedy też ukończyłam kurs, dający mi uprawnienia pedagogiczne. Odbyłam wiele profesjonalnych szkoleń dla wizażystów. Utwierdziły mnie one w przekonaniu, że kocham to, co robię. 
 
Obecnie specjalizuję się w makijażach użytkowych, m. in. ślubnych i okolicznościowych. Maluję do sesji fotograficznych, głównie biznesowych, wizerunkowych. Jestem wielką fanką i zwolenniczką nurtu natural glam, podkreślającego nasze naturalne piękno i makijażu francuskiego. Moimi pracami i inspiracjami dzielę się w mediach społecznościowych, gdzie serdecznie zapraszam!
UWAGA! Nowy adres dla siedziby głównej w Krakowie - ul. Karmelicka 50, 31-128 Kraków. Serdecznie zapraszamy!
Zamknij