Sesja zdjęciowa we współpracy z Makeup Revolution

Mamy przyjemność przedstawić Wam efekty sesji zdjęciowej, którą zorganizowaliśmy w ostatnim czasie we współpracy z marką Makeup Revolution. Miało być wakacyjnie, świeżo i z kolorem.

Każda z naszych studentek, które uczestniczyły w sesji zinterpretowała temat na swój sposób. I tak oto powstały prace od rozwianego włosa na plaży w Miami aż po ogniste lato w sercu Wietnamu.
Dziewczyny wykonały makijaże do sesji, używając kosmetyków, które zapewniła nam marka – bardzo dziękujemy! Niezmiernie cieszymy się, że nasza szkoła może pochwalić się takimi talentami w dziedzinie makijażu. Dziękujemy naszym studentkom: Patrycji Baranowskiej, Oli Bezak, Wioli Domagała, Kasi Dryndos, Natalii Kajmowicz, Ninie Skibie, Karolinie Rajnik oraz Emilii Roszig, które stworzyły piękne wakacyjne kreacje w swoim indywidualnym stylu.

Jako, że możemy się poszczycić również fantastycznymi stylistkami, podczas sesji zdjęciowej nasze dziewczyny: Sabina Sgolik i Edyta Kołek przygotowały stylizacje packshotów najnowszych produktów marki Makeup Revolution – dziękujemy dziewczyny!

Zdjęcia wykonała nasza niezawodna Ewelina Słowińska – fotograf, wizażystka i stylistka w jednym!

Jeszcze raz dziękujemy marce Makeup Revolution za tak ciekawą i owocną współpracę – oraz pełne zaufanie w przygotowaniu i realizacji sesji w naszej szkole – to była dla nas ogromna przyjemność! Zostawiamy Was z małym backstage’m i pięknymi efektami sesji.