Relacja z Makeup Day 2019

Za nami największe wydarzenie dla makijażystów i marek wizażowych – The Makeup Day magazynu Makeup Trendy. 9 i 10 marca Warszawą zawładnęli artyści z branży Beauty. Reprezentacja Artystycznej również stawiła się na miejscu – do tego w doborowym składzie i z masą atrakcji!
Pierwszego dnia na naszym stoisku prym wiodły nasze fantastyczne wizażystki.
Jako pierwsza swój pokaz makijażu fashion miała Dominika Malisz. Przedstawiła widowni awangardowe podejście do makijażu fashion inspirowane stylizacją disco glam. Uczestniczki mogły podpatrzeć jak niestandardowo używa produktów i tworzyć makeup z użyciem kolorowych rozświetlaczy. Do tego oczywiście obowiązkowe, mocne oko!
Następnym pokazem tego dnia był spektakularny makijaż w stylu Victoria’s Secret w wykonaniu Kasi Świebodzińskiej. Był to makijaż spotlight w wersji użytkowej – idealny na zbliżającą się wielkimi krokami wiosnę i lato. Kasia pokazała uczestniczkom, jak tworzyć piękny efekt glow za pomocą rozświetlaczy mokrych i suchych, jak modelować kształt oka kępkami rzęs oraz jak uzyskać efekt pełnych, soczystych ust.
Ale, ale! To jeszcze nie wszystko – nasze stoisko obfitowało w moc korzyści – przez cały czas trwania targów organizowaliśmy rozdania kosmetyków! Szczęśliwi zwycięzcy odpakowywali przy nas z wielką radością piękne, różowe niespodzianki, za które dziękujemy bardzo marce Smashbox i Ladymakeup.pl ?
Taki fantastyczne rzeczy nie działyby się bez naszych studentów, którzy dzielnie działali podczas targów; wykonywali wszystkim chętnym makijaże, które oferowało nasze Menu makijażowe ?
Nie obyło się także bez pamiątkowych zdjęć na Artystycznej ściance, która przyciągała same wspaniałe osobistości – Nasza Ania Język, która podczas mistrzostw Polski w makijażu zdeklasowała konkurencje i zgarnęła pierwszą nagrodę; Ola Szczepanek, która zajęła 3. miejsce w plebiscycie Artysta Roku Makeup Trendy 2018; Beata Bojda – Artysta Roku Makeup Trendy 2017 – Wszystkie te Panie to oczywiście nasi wykładowcy. Cieszymy się niezmiernie, że w naszej szkole możecie uczyć się od najlepszych! ?
W niedzielę z łezką w oku wracaliśmy do Krakowa i już teraz wyczekujemy kolejnej edycji w przyszłym roku!