Kurs makijażu z Iryną Soroką

Mistrzyni kolorowych makijaży i blendowania odwiedziła naszą szkołę w lipcu – Iryna Soroka – dziewczyna o ogromnym talencie i jeszcze większej pokorze przedstawiła swoje techniki, które przyznać trzeba są chyba jednymi z trudniejszych, jakie nasza szkoła widziała!
Oprócz niewątpliwej sławy prowadzącej tym razem nie można ująć i grupie kursantek, bowiem wśród nich znalazły się również wykładowczynie Artystycznej – wszystko dlatego, że Iryna odwiedziła tę część Polski dopiero po raz pierwszy – niezmiernie nas cieszy że to właśnie z nami przeciera sobie szlaki na południu ? Zwieńczeniem warsztatów był sesja zdjęciowa, której efekty możecie podziwiać w załączonej galerii. Bardzo dziękujemy prowadzącej i już teraz wyczekujemy kolejnych warsztatów, które jak obiecała Iryna, na pewno się odbędą ?