“Kobiety Krakowa” vol. III – praktyki przy projekcie Miasta Kobiet

W kwietniu nasze niezawodne studentki przyczyniły się do kolejnego już świetnego przedsięwzięcia organizowanego przez Fundację Miasta Kobiet.“Kobiety Krakowa”, bo tak nazywa się projekt to łamanie stereotypów, jakoby ludźmi sukcesu byli tylko mężczyźni i promowanie idei, że siła jest kobietą. Za każdym razem skupia przy sobie masę ekspertek, jakimi poszczycić się może Kraków – ponieważ biznes nie tylko mężczyzną stoi, a dziewczyny z Miasta Kobiet regularnie temu dowodzą.

W tej edycji w projekcie brały udział 22 kobiety z bardzo zróżnicowanych kręgów; sportowych, artystycznych, finansowych – wszystko po to, aby pokazać, jak szerokie są obszary, w których kobiety wiodą prym swoimi działaniami.

Dziewczyny skupiły się na pracy pod kątem makijażu biznesowego, który przede wszystkim miał upiększać i dodawać pewności siebie – jak widać na załączonych zdjęciach – świetnie im się to udało! Po wykonanych makijażach wszystkie panie biorące udział w projekcie oddały się w ręce p. Basi Bogackiej – świetnej fotografki, która wyciągnęła z modelek wszystko, co najlepsze.

Sesje zdjęciowe, do który nasze dziewczyny wykonywały makijaże odbyły się w Metaforma Cafe, a ich efekty wraz z historiami kobiet tej edycji już niebawem będziecie mogli podziwiać na stronie internetowej Miasta Kobiet.