Bridal Glow Out! Kolejna edycja kursu z Marzeną Tarasiewicz

Mistrzyni makijaży ślubnych, właścicielka wiodącego w polskiej modzie ślubnej salonu LA.LILA – słowem ekspertka w swojej dziedzinie – Marzena Tarasiewicz ponownie, bo już po raz trzeci zawitała w nasze Artystyczne progi! Za nami dwa niezwykle intensywne dni, podczas których Marzena przedstawiła naszym kursantkom swoje autorskie techniki oraz przekazała ogrom praktycznej wiedzy na temat tego, jak powinna wyglądać praca ze szczególnym klientem indywidualnym, jakim jest każda Panna Młoda.
Zjawiskowe makijaże pokazowe Marzeny, tak idealne, że często błędnie posądzane wręcz o zasługę Photoshopa – zachwyciły zarówno nasze kursantki jak i nas! Nasze modelki: Martika oraz Narmina dzięki przepięknym sukniom z salonu LA.LILA w całej oprawie prezentują się zniewalająco.
To były dni przepełnione przede wszystkim masą inspiracji i cennych wskazówek. Na zdjęciach podziwiać możecie również prace naszych kursantek pod czujnym okiem prowadzącej – widać jak na dłoni, że dziewczyny wzięły sobie do serca jej uwagi i z wielką uwagą ćwiczyły to, czego dowiedziały się podczas pokazu.
Nie mogło zabraknąć również pamiątkowych zdjęć z modelkami i trenerką – uchylamy rąbka backstage’u, na którym wyraźnie widać, że selfie wciąż są w modzie!
Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a z Marzeną widzimy się zapewne już niebawem! Dlatego kto nie był i żałuje, tym razem koniecznie musi się zjawić!