Sale wykładowe

Nasza szkoła wizażu i stylizacji Artystyczna Alternatywa dysponuje nowoczesnymi oraz świetnie wyposażonymi salami wykładowymi. Są to pomieszczenia, które spełniają rygorystyczne normy oraz standardy. Dokładamy wszelkich starań, aby zagwarantować studentom oraz kursantom maksymalny poziom komfortu oraz swobody. Wszystko po to, aby proces nauki odbywał się w dogodnych warunkach. Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Nowoczesne sale wykładowe

Nasze sale wykładowe utrzymane są w modernistycznym stylu. To stylowe pracownie, które zostały zaprojektowane przez doświadczonych specjalistów. Przestronne pomieszczenia sprawiają, że nikt nie czuje się ograniczony, czy też skrępowany. Panuje tutaj przyjazna atmosfera, która sprzyja rozwojowi pasji oraz kreatywności. To prawdziwa gratka dla osób, które posiadają artystyczną duszę.

Warto wspomnieć, że nasze sale wykładowe zostały zaaranżowane z troską o najmniejsze detale. Nie należy zapominać, że miejsce nauki ma bezpośredni wpływ na samopoczucie oraz skuteczność przyswajania nowych informacji oraz umiejętności. Posiadamy liczne pomoce naukowe, które są chętnie wykorzystywane.

Wygoda eksploatacji

Nowoczesne sale wykładowe są w pełni rozwinięte pod względem technicznym. Można znaleźć tutaj wszystko, co jest niezbędne do bezproblemowego prowadzenia zajęć. Zaawansowany sprzęt umożliwia m.in. wyświetlanie prezentacji, multimediów, czy też filmów instruktażowych. To wnętrza wygodne w eksploatacji, które są w pełni ergonomiczne. Zostały one zaaranżowane w taki sposób, aby nie stwarzać nawet najmniejszego zagrożenia dla użytkowników.

Pracownie posiadają duże stanowiska robocze, które wyposażone są w m.in. blaty, czy też sporych rozmiarów lustra. Nie można zapomnieć również o oświetleniu, które jest podstawą podczas tworzenia makijaży. Każde miejsce pracy jest optymalnie doświetlone. Światło jest przystosowane do charakteru działalności. Nie trzeba więc obawiać się, że będzie ono negatywnie wpływać na przebieg pracy.

Niezbędne wyposażenie

W naszej szkole wizażu oraz stylizacji realizowany jest autorski program nauczania. Zapewniamy wszystkie niezbędne produkty, bez których stworzenie makijażu, charakteryzacji, czy też fryzury byłoby niemożliwe. Na uwagę zasługuje fakt, że stawiamy wyłącznie na najlepsze marki, które cieszą się uznaniem wśród wykwalifikowanych ekspertów. Dbamy o to, aby były to produkty kosmetyczne o hipoalergicznym składzie. Zmniejsza to ryzyko pojawienia się podrażnień, czy też innych nieprzyjemnych dolegliwości.

Kolejną zaletą jest fakt, że nasze kosmetyki są zgodne z aktualnymi trendami. Właśnie dlatego student lub kursant ma szansę stworzyć pracę, która będzie zgodna z jego koncepcją. Na stanowiskach roboczych znajdują się również akcesoria niezbędne do utrzymania optymalnego poziomu higieny. Niemal sterylne warunki są podstawą tego, aby zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się bakterii, czy też drobnoustrojów. Wszelkie produkty do makijażu są fachowo czyszczone po jednorazowym użyciu. Ponadto posiadamy rozmaite aplikatory jednorazowe.

Partnerzy

Zostań partnerem!
Stwórzmy coś kreatywnego razem
Zostań partnerem >