Katarzyna
Wrona

Katarzyna
Wrona

Wizażystka (makijaż ślubny, telewizyjny, nowoczesny), Pedagog, Specjalista w zarządzaniu wizerunkiem mediów oraz instytucji kultury.

Kasia Wrona – wizażystka, wykładowca makijażu oraz autorka bloga Make-up Manufacture. Ma na swoim koncie publikacje i artykuły w Make-up Trendy, Magazynie Wesele, Sweet Wedding, Glow Mag. Autorka makijaży do filmu promującego książkę FACE PAINT autorstwa Lisy Eldridge. Jej doświadczenie poparte jest udziałem w licznych projektach medialnych, artystycznych i komercyjnych. Absolwentka wielu prestiżowych szkół w Polsce i za granicą.
Pracuje na pokazach mody, przy sesjach zdjęciowych oraz spotach reklamowych, ale kreuje także makijaże klientów indywidualnych. Na co dzień wykłada w Szkole Wizażu i Stylizacji Artystyczna Alternatywa w Krakowie. Prowadzi zajęcia dla studentów oraz autorskie kursy, kształcąc z sukcesem przyszłych wizażystów.
Specjalizuje się w makijażu glamour, ślubnym, oraz biznesowym. Uwielbia prowadzić warsztaty makijażu, organizuje pokazy i szkolenia nie tylko w branży biznesowej, ale także kobiecej – na przykład na wieczorach panieńskich. Inspirację czerpie z zamiłowania do kultury, mody oraz designu. Kocha pracę z kreatywnymi ludźmi – to daje jej energię do działania. Po godzinach uwielbia czytać, a także pisać… o makijażu i aktualnych trendach.

Wykładane przedmioty: wizaż klasyczny, makijaż Glamour,

Partnerzy

Zostań partnerem!
Stwórzmy coś kreatywnego razem
Zostań partnerem >