Kursy w Warszawie

Artystyczna Alternatywa odpowiada na Wasze makijażowe i szkoleniowe potrzeby dlatego otworzyliśmy oddział w Warszawie. Dopilnowaliśmy, by zaprosić Was w miejsce, w które przenieśliśmy – znane Wam z Krakowa – atrybuty takie jak najwyższą jakość, wyjątkową i dopasowaną do trendów ofertę i niezwykłą atmosferę najbardziej różowej szkoły w Polsce ?

Pod adresem ul. Aleje Jerozolimskie 123a czeka na Was profesjonalnie wyposażona pracownia gotowa przyjąć kameralną grupę. Każda z Kursantek ma do dyspozycji indywidualne stanowisko wizażowe, a set kosmetyczny, dostępny podczas szkoleń, obejmuje najbardziej cenione przez Was marki tj. MAC, Smashbox, Affect, Makeup Atelier Paris, Nabla, NYX, Paese, Kobo, Sephora, Ibra, Inglot, Laura Mercier, Kat Von D i inne. Trzymamy rękę na pulsie i stale ulepszamy ten zestaw byście miały możliwość pracować na markach profesjonalnych i selektywnych, odkrywamy też przed Wami drogeryjne perełki, których nie brakuje na naszym rynku.

Gwarantujemy, że nasza oferta kursów podstawowych i autorskich będzie warta uwagi każdej pasjonatki makijażu i czynnej wizażystki od dawna pracującej w zawodzie. W końcu nowych technik, rozwiązań i pomysłów nigdy dość, prawda? ?

Dostępne kursy w Warszawie:

UWAGA! Nowy adres dla siedziby głównej w Krakowie - ul. Karmelicka 50, 31-128 Kraków. Serdecznie zapraszamy!
Zamknij