Milena MudyMAKEUP ARTIST, KURSY

Do Krakowa przeprowadziłam się ze względu na studia aktorskie, ponieważ aktorstwo było dla mnie wielką pasją i rozwijało we mnie moje artystyczne zamiłowania i artystyczną duszę.
Na szczęście w pewnym momencie makijaż okazał się największą pasją, która dała mi możliwość przekształcenia tego, co kocham robić, w pracę na pełny etat. Zaczynałam, jako samouk, następnie ukończyłam ogromną ilość szkoleń u profesjonalistów i to właśnie dało mi mobilizację i przede wszystkim wiarę we własne możliwości, by zacząć zajmować się wizażem profesjonalnie.
Moją ukochaną estetyką są makijaże upiększające, podkreślające urodę, bardzo kobiece.
Jednak, jako dusza artystyczna, potrzebuję również makijaży kolorowych, mocnych, fashion, wschodnich technik. To właśnie te makijaże najlepiej ćwiczą rękę i dają możliwość „wyżycia się artystycznie”.
Choć w pracy na klientkach przeważają makijaże użytkowe, wykonuję różnorodne techniki i style, mieszam je, malując modelki, by wciąż rozwijać się i być wszechstronną, to daje mi wolność w zawodzie makijażysty i pobudza kreatywność.
W dalszym ciągu szkolę się dla was, by być na bieżąco z trendami i zaskakiwać.
Pracuję jako makijażystka podczas planów filmów/teledysków oraz przy komercyjnych sesjach zdjęciowych.
Jako wykwalifikowany Makeup Trener prowadzę szkolenia dla makijażystów oraz na własne potrzeby.
Współpracę ze Szkołą Artystyczna Alternatywa traktuję, jako możliwość przekazania Wam jak największej ilości wiedzy i technik pracy, umiejętności pracy z klientami oraz wiary we własne możliwości.