Relacja z Makeup Day

Za nami intensywny i twórczy weekend, który spędziliśmy na Makeup Day – wydarzeniu skupiającym branżę makijażu i beauty organizowanym przez magazyn Make up Trendy. Jechaliśmy z pozytywną energią i dużą motywacją, bo jako jedyna szkoła mieliśmy aż trzyosobową reprezentację na Scenie Głównej, na której wystąpiły: Beata Bojda (na zaproszenie marki Ardell), Dominika Malisz (dla Ecolore) oraz Izabela Szelągowska – Artysta Roku MUT 2015.

Artystyczna Alternatywa pokazała się – oczywiście – od artystycznej strony 🙂 Królował u nas brokat, róż i rozświetlacze, a nasze dzielnie studentki wytrwale kreowały makijaże odwiedzającym stanowisko. Miałyśmy okazję nie tylko opowiadać o szkole i organizowanych przez nas kursach, ale też pokazać cząstkę swoich umiejętności i nieszablonowego podejścia do tematyki wizażu. Brokatowe usta u uczestniczek targów były zdecydowanie naszym znakiem rozpoznawczym.

Kulminacyjnym momentem było przyznanie nagród Artysty Roku Make up Trendy. Statuetka za najlepszy edytorial powędrowała do naszej Beaty Bojdy, której prace w ostatnim roku publikowane były w każdym numerze magazynu. Gratulujemy, ale nie jesteśmy zaskoczeni werdyktem, bo nagroda była jak najbardziej zasłużona! 🙂 Zawsze powtarzamy, że nasze studentki uczą się od najlepszych artystów wizażu w Polsce, a kolejna nagroda dla naszego wykładowcy tylko to potwierdza. Pani Beato – fantastycznie, że te chwile radości i wzruszenia mogłyśmy z Panią dzielić i trzymamy nieustająco kciuki za dalsze sukcesy!

Prawdziwie artystyczny popis swoich umiejętności dała też Izabela Szelągowska, która zadbała o każdy detal – począwszy od stylizacji (podziękowania dla projektantki Walerii Tokarzewskiej-Karaszewicz!), poprzez długotrwałą aplikację szlagmetalu na dłoniach, aż na makijażu kończąc. Iza jak zawsze złamała schematy i pokazała, że makijażem nie rządzą żadne reguły i liczy się wyobraźnia. O makijażu nie będziemy pisać – trzeba go po prostu zobaczyć!

Nic jednak nie udałoby się bez naszej genialnej ekipy, który dbała o każdy szczegół podczas tych dwóch dni. Poza wyżej wspomnianymi wykładowcami dziękujemy Kasi Wronie za świetne pokazy na naszym stanowisku, Karolinie Hornik za koordynację prac i naszym Studentkom: Pameli Wilczyńskiej, Agnieszce Szałackiej, Ewelinie Słowińskiej, Lidce Pietruszewskiej, Klaudii Pietruszce, Joannie Sikorze, Basi Siwek, Agacie Capale, Anecie Iwan i Weronice Doskocz – byłyście świetne dziewczyny!

Dodano:  07-03-2018

Partnerzy

Zostań partnerem!
Stwórzmy coś kreatywnego razem
Zostań partnerem >